Virtual Tip Jar & Tuition Payment for lessons through Paypal [click on DONATE for both. Thank you!]

Tuition:

One student in a family: $120/month
Two students, one family:  $220/month
Three students, one family:  $320month
Four students, one family: $420/month
45 minute lesson student: $160/month